Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Забули пароль від Webmoney? Як відновити доступ.

Система WebMoney надає можливість відновлення доступу до загублених реквізитів своїх користувачів. Відновленню підлягають:

1. паролі на вхід у WM Keeper Classіc.

2 файли ключів .kwm і контроль (доступ) до WM-ідентифікатора.

3. загублені і прострочені Lіght-сертифікати.

Розглянемо кожен випадок більш докладно.

Якщо забутий пароль для входу в WM Keeper Classіc, то для його відновлення необхідно відправити лист на E-maіl support@wmtransfer.com, у якому необхідно вказати причину листа (забутий пароль), WM-ідентифікатор, ваші варіанти пароля, дані, що вводилися при реєстрації, а також вказати чи була зроблена зміна пароля, і (або) файлу ключів. Ця інформація дозволить службі підтримки відновити пароль.

Процедура відновлення файлу ключів (для користувачів WM Keeper Classіc) більш складна і складається з декількох етапів.

По-перше, для відновлення доступу необхідно зареєструвати новий, або скористатися іншим (раніше зареєстрованим) ідентифікатором, що буде використовуватися в якості контактного, при подачі заявки на відновлення контролю. На контактний WM-ідентифікатор буде висилатися інформація про хід процедури відновлення контролю і її результати. Контактний WMІD повинний мати атестат не нижче формального.

Потім, необхідно подати заявку на відновлення контролю (на сайті системи WebMoney). Кожній заявці привласнюється унікальний номер, по якому можна буде визначати її поточний статус на спеціальній сторінці сайта.

Після подачі заявки, потрібно надати в центр атестації заяву на відновлення контролю над WM-ідентифікатором і ксерокопію вагомих сторінок паспорта, відіславши їх поштою. Заяву необхідно роздрукувати і завірити у нотаріуса підпис під нею.

Після одержання документів адміністратор Центра атестації вишле загублені ключі на E-maіl.

Ціль даної процедури - установити особистість користувача, що бажає відновити контроль над своїм WMІD, порівнявши надані їм дані з інформацією з його атестата.

Важливо підкреслити, що відновлення доступу до WM-ідентифікатора для власників атестата псевдоніма не виконується, оскільки такий атестат не містить паспортних даних, це вірно і стосовно власників формальних атестатів, що не вірно вказали свої паспортні дані при заповненні анкети. У цьому випадку, необхідно зробити атестацію нового WM-ідентифікатора й одержати початковий чи персональний атестат, перш ніж відновлювати доступ до загублених ключів. Якщо ж дані втраченого WMІD зазначені відповідно до паспорта, досить формального атестата.

У випадку, коли відновлюється контроль над WMІD з формальним атестатом, процедура відновлення ускладнюється, оскільки для перевірки даних потрібно більше часу. Заява на відновлення контролю в подібному випадку, містить кілька додаткових полів, у яких потрібно вказати з яких ІP-адресов ви підключалися до WM-ідентифікатора, коли робили це останній раз, які були номери ваших гаманців, останні операції і баланс на момент втрати контролю, на перевірку цих даних іде час.

При відновленні контролю над WMІD з початковим (і вище) атестатом ніякої додаткової інформації, крім паспортних даних, не буде потрібно. Ще одна перевага - атестований користувач одержує можливість не надавати заяву, а вислати по електронній пошті (на key@wmtransfer.com) тільки скан (електронну копію гарної якості) вагомих сторінок паспорта. Таким чином, при наявності початкового (і вище) атестата відновлення контролю робити простіше і швидше.

Центр атестації має право продовжити терміни відновлення контролю за своїм розсудом, або передавати отримані документи в Арбітраж системи для подальшого розгляду, у випадках, коли вірогідність наданих для відновлення контролю відомостей буде викликати в співробітників Центра атестації підозри, або при появі у WMІD більш одного претендента.

Процедура відновлення контролю платна. Вартість відновлення визначається індивідуально для кожного WM-ідентифікатора (від 1 до 5 WMZ). Оплата здійснюється після і тільки у випадку успішного завершення процедури.

У завершальній фазі відновлення контролю (перед початком генерації нового ключового файлу) усі гаманці WM-ідентифікатора, над яким утрачений контроль, будуть автоматично заблоковані на вивід коштів із системи. Оплата і зняття встановленого блокування виконується власником WM-ідентифікатора самостійно після завершення процедури відновлення контролю (відповідна інструкція висилається по внутрішній WM-пошті).

При одержанні нового файлу ключів з метою безпеки рекомендується зробити зміну ключів, пароля для входу в систему, а також назви файлу ключів. Зберігати файл необхідно в недоступному для сторонніх місці, а також зробити резервну копію на змінному носії.

У випадку втрати персонального Lіght-сертификата (для користувачів WM Keeper Lіght) необхідно виконати ті ж дії, що описано вище: зареєструвати новий WM-ідентифікатор, подати заявку, надати в центр атестації заяву на відновлення контролю над WM-ідентифікатором і ксерокопію вагомих сторінок паспорта. Після завершення процедури відновлення контролю користувачу буде висланий URL сторінки для відновлення сертифіката і пароль для доступу до цієї сторінки.

Якщо персональний сертифікат прострочений, але не загублений, то процес відновлення більш простій. Необхідно надіслати по електронній пошті з реєстраційного E-maіl файл *.PFX із указівкою пароля і WM-ідентифікатора. Якщо лист буде відправлено не з реєстраційного E-maіl, то необхідно аргументувати причину його зміни і вказати пароль, заданий при реєстрації в системі. При наявності достатніх основ на володіння WM-ідентифікатором, на реєстраційний E-maіl буде висланий URL для відновлення сертифіката, і пароль до цього URL.

Будьте пильні, дотримуйтесь заходів безпеки, завжди зберігайте в надійному місці резервні копії ключів або сертифіката, не зберігаєте незашифровані особисті дані на жорсткому диску (для версії Keeepr Classіc необхідно зберігати ключі в недоступному місці на змінному носії (диску, дискеті, флешці), а для версії WebMoney Keeeper Lіght достатньо зберігати свій сертифікат у сховищі сертифікатів у неекспортованому режимі).

Корисні ссилки:

key.wmtransfer.com - Сайт з питань відновлення доступу до WM-ідентифікатора

security.webmoney.ru - Сайт з питань налагодження безпеки Webmoney

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->