Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Крок 3. Зустріч з реєстратором

Одержання атестата Webmoney - відповідальна процедура, майже те саме що одержання цивільного паспорта. Тому в Києві ми видаємо атестати винятково при особистій зустрічі.

На зустріч з реєстратором необхідно взяти свій паспорт (тільки оригінал) і номер WMІD. Зробити копію паспорта і заповнити заяву ви зможете у нас прямо на місці. Якщо ви домовляєтеся з іншим реєстратором - уточніть у нього, що необхідно взяти на зустріч (вимоги можуть відрізнятися).

Про час зустрічі потрібно обов'язково домовлятися по телефону - щоб уникнути накладок.

В офісі ви пройдете коротку співбесіду, заповните заяву, після чого реєстратор перевірить правильність інформації, зазначеної Вами в письмовій і електронній заявках. Зазвичай вся процедура займає 15 хвилин. Якщо все правильно і претензій немає - атестат буде виданий. У тому випадку, коли є помилки, ви одержите атестат після їхнього виправлення.

Не дивуйтеся, якщо реєстратор задасть вам на перший погляд ряд дивних питань, не пов'язаних з атестацією. Він повинен переконатися в тому, що ви розумієте усю відповідальність процедури і не є шахраєм або "дропом" (людиною, що одержує атестат за вказівкою шахраїв). Про те, як не стати жертвою чи знаряддям у руках шахраїв, читайте докладніше тут.

Увага! Регламентом системи Webmoney передбачено, що реєстратор має право відкласти своє рішення, або відмовити у видачі атестата без пояснення причин. У випадку відмови оплата за атестат повернеться вам на гаманець за винятком комісії за переказ.

Якщо ви не досягли повноліття (вісімнадцятирічного віку), то на зустрічі з реєстратором необхідна присутність одного з ваших батьків (зі своїм паспортом). Він має підтвердити, що не заперечує проти одержання вами атестата.

Якщо у вас немає можливості зустрітися з реєстратором фізично, ви можете вислати нотаріально завірену заяву і копію вагомих сторінок паспорта реєстраторам, уповноваженим видавати атестати по нотаріальним копіям документів(список).

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->