Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Як заробити Webmoney на партнерській програмі Центра атестації.

Кожен користувач Webmoney має можливість заробляти з допомогою атестаційної діяльності.

Існує два варіанти партнерської програми: для персонализаторов і реєстраторів.

Персоналізатор - це власник персонального атестата, що має право видавати початкові атестати. Для того щоб стати Персоналізатором, необхідно акцептувати на сайті центру атестації "Договір доручення" і внести гарантійний внесок у розмірі 100 WMZ. Гарантійний внесок є заставним забезпеченням діяльності аттестатора і повертається по завершенні атестаційної діяльності, якщо в центра атестації відсутні претензії до вірогідності наданих даних. У випадку порушення учасником партнерської програми правил проведення атестації, зафіксованих у "Регламенті проведення атестації", гарантійний внесок не повертається.

Після одержання права на видачу початкових атестатів, Персоналізатор вноситься в спеціальний електронний реєстр системи.

Персоналізатор самостійно визначає вартість початкових атестатів (мінімум 1 WMZ), і має право відмовляти в їхній видачі у випадку, якщо надані документи оформлені з порушеннями діючих угод.

За перевірку паспортних даних і видачу початкового атестата Персоналізатору нараховується винагорода в розмірі 50% від установленої їм вартості атестата.

Схема нарахування винагороди виглядає таким чином:

1. Стовідсоткова передоплата за одержання початкового атестата вноситься здобувачем на спеціальний гаманець Центра Атестації.

2. Всі одержувані від здобувачів документи (заява, копії паспорта й ін.) після видачі атестатів передаються на вторинний повторний огляд Реєстратору, за вторинну перевірку йому нараховується винагорода 25% від установленої вартості початкового атестата.

3. Документи пересилаються в Центр Атестації для остаточної перевірки і подальшого збереження, за що Центр Атестації бере свою частину винагороди 25%.

4. Після остаточної перевірки коректності виданого атестата Персонализатор одержує можливість вивести зароблені кошти.

Реєстратори - власники атестатів реєстратора, що мають право видавати початкові і персональні атестати. Атестат реєстратора видається власнику персонального атестата тільки після особистої зустрічі з представником Центра Атестації в м. Москві, укладення "Договору доручення" з оператором системи WM Transfer Ltd. і внесення гарантійного внеску в розмірі 2000 WMZ. Бізнес-рівень (BL) здобувача атестата реєстратора повинний бути не менш 50 і з моменту реєстрації в системі повинно пройти не менше одного року.

Після одержання атестата, Реєстратор вноситься в спеціальний електронний реєстр.

Реєстратор самостійно визначає вартість одержання персональних атестатів (мінімум 5 WMZ), і має право відмовляти в їхній видачі у випадку, якщо надані документи оформлені з порушеннями діючих угод.

Додатково, реєстратори можуть займатися вторинною перевіркою початкових атестатів, видаваних персонализаторами (винагорода за вторинну перевірку початкових атестатів, як уже згадувалося вище, складає 25% від вартості початкового атестата).

За перевірку паспортних даних і видачу персонального атестата Реєстратору нараховується винагорода в розмірі 75% від установленої їм вартості атестата. 25% що залишилися складає комісія Центра Атестації.

Усі початкові і персональні атестати повинні видаватися тільки при особистій зустрічі зі здобувачами атестатів. По нотаріально завіреним документам, пересланим поштою, атестати видаються тільки Центром Атестації і декількома уповноваженими реєстраторами.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->