Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Огляд системи WebMoney

WebMoney Transfer - одна з ведучих платіжних систем в Інтернеті. Від інших систем онлайн-платежів її вигідно відрізняє зручність вводу-виводу, низька комісія при проведенні платежів, належний рівень безпеки, відсутність обмежень у використанні в різних країнах (міжнародний характер системи), плюс до цього WebMoney має кілька різних валют, що дозволяють більш зручно проводити розрахунки в різних ситуаціях.

До того ж система WebMoney надає величезну кількість сервисів, що істотно розширюють можливості користувачів, пропонує інструменти, що дозволяють заробляти кошти через надання послуг, або товарів. Розглянемо все по черзі.

WebMoney була створена в 1998 році, з моменту свого заснування і донині, система відкрита для вільного використання всіма бажаючими незалежно від громадянства, місця проживання з будь-якої точки світу. Система має інтерфейс на російській і англійській мовах, що створює додаткові зручності для користувачів.

За допомогою системи WebMoney кожен користувач Інтернету, неважливо з ноутбуком, КПК, або мобільним телефоном, - може робити захищені перекази в режимі реального часу.

Власником і адміністратором, що забезпечує організаційну і технологічну цілісність WebMoney Transfer, є компанія WM Transfer Ltd. Функцію технічного оператора системи виконує ЗАТ "Обчислювальні сили" (м. Москва).

WebMoney Transfer не є платіжною системою в повному сенсі цього слова, тобто, операції в ній не підпадають під банківське законодавство й обмеження. WebMoney - це облікова система майнових прав учасників. Майновими правами тут виступають чеки, подарункові сертифікати, права вимоги, або інші цінності, випущені Гарантами системи, а для проведення розрахунків у WebMoney використовуються облікові одиниці, називані титульними знаками, які є для користувача аналогом грошей. Система підтримує кілька типів титульних знаків, забезпечених різними активами: WMU - еквівалент української гривні; WMR - еквівалент російських рублів; WMB - еквівалент білоруських рублів; WMZ - еквівалент доларів США; WME - еквівалент Євро; WMY - еквівалент узбецьких сум; WMG- еквівалент золота. На додачу використовується ще два спеціалізованих знаки WM-C і WM-D для проведення кредитних операцій, і які є еквівалентами доларів США. Прив'язка до відповідних валют гарантує користувачу курсову вартість його титульних знаків, наприклад WMU прив'язані до курсу української гривні, WMR до рубля, WME до Євро, WMZ до долара США і т.д. Це дозволяє користувачу, мати можливість збереження своїх накопичень в обраній валюті.

Гарантом по WMU-обороту є ТОВ "Українське Гарантійне Агентство" разом з ОАО "Український Професійний банк" ( м. Київ). ТОВ "УГА" забезпечує можливість поповнення гаманців готівковою чи безготівковою гривнею і зняття коштів з гаманців у готівкову чи безготівкову гривню, укладає договори з українськими торгуючими підприємствами, виконує представницькі функції на території України. Гарантом по операціям з еквівалентом рублів виступає ТОВ "Гарантійне агентство" (м. Москва), по операціям з еквівалентами доларів США і Євро виступають Amstar Holdіngs Lіmіted, S.A.

Принцип роботи системи WebMoney досить простий. Кожному користувачу, при реєстрації привласнюється свій унікальний номер, що називається WM-ідентифікатор, скорочено WMІD (він складається з 12 цифр). До нього можна прив'язати скількі завгодно гаманців - електронних рахунків для проведення операцій з титульними знаками WebMoney.

Кошти, що враховуються в гаманцях, можуть бути номіновані в різних валютах, у залежності від цього гаманці так само розділяються на типи: U-гаманець (гривневий), R-гаманець (рублевий), Z-гаманець (доларовий), E-гаманець (євро), B-гаманець (білоруський рубль), Y-гаманець (узбецький сум), G-гаманець (золото). Номер гаманця складається з 12 цифр і букви, що вказує на його тип (U,R,Z і т.д.), кожен номер гаманця в системі унікальний.

Керування гаманцями виконується за допомогою клієнтського програмного забезпечення WM Keeper. Воно існує в чотирьох версіях:

1. Keeper Clasic — являє собою окрему програму під ОС Wіndows, що установлюється на комп'ютер користувача.

2. Keeper Lіght - web-додаток, що не вимагає установки клієнтського програмного забезпечення на комп'ютері користувача. Результати роботи передаються в браузер користувача по захищеному https-з'єднанню.

3. Keeper Mobіle - призначений для проведення розрахунків у режимі реального часу за допомогою мобільних пристроїв.

4. Keeper Mіnі - ще один WebMoney Keeper, дуже простий і зручний у використанні. Він виконаний у виді легкого сайту і підходить для роботи як зі звичайного комп'ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою чи КПК. Реєстрація і вхід відбувається по логіну і паролю.

Вибір необхідної версії залежить від Ваших технічних можливостей, умов роботи чи побажань. За допомогою цих інструментів користувач може робити перекази зі свого гаманця в гаманець іншого користувача системи за декілька кліків мишею.

Усі транзакции в системі є миттєвими і безвідкличними, а це велика перевага для продавців, що хотіли б приймати оплату за товари і послуги через Інтернет: вони можуть не боятися, що платіж може бути відкликаний.

Транзакция проходить за частки секунди, і одержувач бачить надходження на свій гаманець відразу ж. Переклад засобів відбивається в історії, і зберігається в базі даних системи. Перекази можливі тільки між гаманцями одного типу, наприклад, з U-гаманця на U-гаманець, з Z-гаманця на Z-гаманець і т.д..

Обмін облікових одиниць різних типів (наприклад WMZ на WMU і ін.) одна на одну виконується в обмінних сервисах. У момент проведення транзакции всередині системи з відправника стягується комісія в розмірі 0,8% від переказаної суми. Максимальний розмір комісії обмежений: 250 WMU для U- транзакций (гривневих), 50 WMZ для Z - транзакций (доларових) і т.д., що, звичайно є дуже вигідним при переказах великих сум. Перекази між гаманцями того самого користувача в межах одного WMІD комісією не обкладаються.

Кожен учасник системи має певний бізнес-рівень (Busіness Level, скорочено BL). BL - це публічна сумарна характеристика рівня ділової активності власника WM-ідентифікатора, що вираховується на основі даних про: тривалість активного використання WebMoney Transfer; кількості кореспондентів, з якими в користувача малися транзакції; обсягу проведених транзакций; наявності претензій, або позитивних відгуків на адресу користувача. Значення BL можна побачити в діалозі програми WM Keeper при роботі з конкретним контрагентом, а також на сторінках сервисів системи.

Крім укладених в основу WebMoney швидкості і захищеності транзакций, система пропонує своїм користувачам більш 40 додаткових сервисів. Більшість з них є інструментарієм для ведення електронного бізнесу, наприклад, дозволяють створювати Інтернет-магазини, вести і підтримувати партнерські програми, продавати електронні книги і цифрові товари, укладати угоди, перевіряти надійність і платоспроможність контрагентів і т.д. Щоб одержати доступ до цих сервисів, користувач повинен пройти ідентифікацію шляхом надання документів. У відповідь система видає користувачу WM-атестат - внутрішній електронний паспорт, що містить усі дані користувача, що були перевірені системою. Крім того, наявність атестата підвищує довіру до користувача з боку його контрагентів.

Таким чином, переваги системи WebMoney полягають у наступному:
1. Простота відкриття рахунку - відсутня необхідність в оформленні спеціальних документів і відвідуванні банку.
2. Надійність платежів, тому що електронні переклади безповоротні й остаточні.
3. Вільний доступ до своїх коштів у будь-яку годину дня і доби.
4. Можливість проведення платежів, не виходячи з будинку.
5. Моментальність розрахунків.
6. Можливість цілком автоматизувати прийом платежів через WebMoney.
7. Незалежність від географічного положення
8. Необмежена аудиторія.
9. Низька комісія при проведенні платежів.
10. Безпека проведення операцій.
11. Можливість робити платежі з мобільного телефону.
12. Правова підтримка і рекомендації для відображення розрахунків у бухгалтерському обліку.
13. Маркетингова підтримка - система надає рекламну й інформаційну підтримку своїм продавцям.

Отримати більш докладну інформацію про систему WebMoney і зареєструватися Ви маєте можливість на офіційному сайті www.webmoney.ru.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->