Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Крок 1. Оформлення заявки на атестат


Щоб подати заявку на одержання персонального чи початкового атестата Ви повинні бути власником формального атестату в системі Вебмани.

Коли Ви тільки реєструєтеся в Webmoney, то автоматично одержуєте атестат псевдоніма. Після введення в систему паспортних даних Ви автоматично одержуєте формальний атестат.

Увага! Правильність заповнення даних на цьому етапі ніхто крім Вас не перевіряє, але якщо Ви введете невірні дані, то вигадану інформацію буде складно змінити надалі. Дані потрібно вводити російською мовою, буква в букву, як у паспорті. Обов'язково потрібно правильно ввести ваше ПІБ, інакше в деяких випадках Ви можете назавжди втратити контроль над своїми грошима.

Отже, для одержання формального атестату потрібно правильно заповнити необхідні персональні дані. Оформивши собі формальний атестат, можете переходити до наступного пункту: подачі заявки на початковий чи персональний атестати.

Щоб одержати атестат Webmoney для організації (юридичної особи) чи ФОП (физособа-підприємець чи СПД) прочитайте окрему інструкцію.

Для тих, хто бажає одержати атестат у Києві, потрібно перейти по одній з ссилок:

 • одержання ПОЧАТКОВОГО атестата в Києві.

 • одержання ПЕРСОНАЛЬНОГО атестата в Києві.


  Після авторизації (якщо ви вже власник формального атестату) можете перейти до наступного кроку - оплаті заявки. • Для здобувачів з інших регіонів (Україна крім Києва, СНД і далеке зарубіжжя) послідовність дій така:

  1) Зайдіть на сайт Центру атестації. Авторизуйтеся під тим WMІD, який бажаєте атестувати.
  2) Перейдіть у Панель керування атестатом (ссилка вгорі праворуч) і в розділі "Персональні дані" натисніть "Получить аттестат на частное лицо". Заповніть анкету. Необхідні дані вводьте без скорочень, російською мовою, як у паспорті.*
  3) В розділі «Получение нового аттестата» натисніть «Получить персональный /начальный аттестат».
  4) Виберіть необхідного Вам атестатора з запропонованого списку, і натисніть ліворуч ссилку «получить аттестат».
  5) Поверніться в панель керування й оплатіть вартість атестату через ссилку «оплатить».

  *Власникам формального атестату не потрібно заповнювати анкету (цей пункт Ви вже пройшли). Якщо Ваші особисті дані застаріли, відкоригуйте їх, для цього натисніть "Изменить персональные данные" у Панелі керування атестатом. Не забудьте зберегти зміни! Далі дотримуйтесь інструкцій пункту 3.

  Перехід до Кроку 2. >> ОПЛАТА АТЕСТАТА

   

  Атестація в Києві

   
  про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

  тел.: (O67) 943-02-25
  Skype: wmattestat
  WM чат: 153235971188

  Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
   

  Атестація в Україні

   
  -->