Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Крок 2. Оплата атестата

Одержання початкового чи персонального атестата Вебмани - процедура платна, хоча плата за атестат зазвичай дуже демократична. (Наприклад, у нас вона складає 12 WMZ за початковий і 19.84 WMZ за персональний атестат, включаючи комісію Вебмани 0,8% за переказ).

Оплатити атестат можна винятково зі свого Z-гаманця, для цього на ньому повинна бути необхідна сума, плюс стандартна комісія системи Webmoney за переказ (0,8%). Якщо на цьому гаманці у Вас недостатньо грошей, його потрібно попередньо поповнити.

Сам платіж відбувається не звичайним способом, а тільки з панелі керування атестатом, шляхом натискання на ссилку "Оплатить заявку".

Оплату Ви робите не обраному вами атестатору, а центральному сервісу атестації Webmoney Transfer. Якщо на вашому гаманці немає достатньої суми, то його потрібно завчасно поповнити, наприклад у терміналі.

• Для максимально швидкого одержання атестата необхідно здійснити його оплату до зустрічі з реєстратором.

• Якщо, по будь яким причинам, ви не можете попередньо оплатити атестат, це можливо зробити і після зустрічі з реєстратором. У цьому випадку одержання атестата може затягтися на час, потрібний для здійснення оплати і перевірки атестатором правильності заповнення заявки.

• Якщо ви волієте анулювати заявку на одержання атестата, ваші кошти повернуться до вас на гаманець із втратою комісії 0,8%.

Після оплати ваша заявка одержить статус "оплачена, ждет проверки регистратором", і ви можете переходити до останнього кроку:

Перехід до Кроку 3. >> ЗУСТРІЧ з РЕЄСТРАТОРОМ

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->