Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

"Робота оператором Webmoney"

Назва такої вакансії (зустрічається також просто "робота оператором" чи "оператор платежів") спеціально узято нами в лапки. Тому що це - не справжня робота, а шахрайський трюк, "лохотрон", за допомогою якого аферисти обманюють довірливих здобувачів.

Такого типу пропозиції часто можна зустріти на серверах з пошуку роботи, форумах, або дошках оголошень. Тексти зазвичай складені досить грамотно і на недосвідченого користувача можуть справити враження реальної пропозиції про працевлаштування. Наведемо як приклад наступний текст (точна копія, орфографія збережена):

«Требуются сотрудники для осуществления переводов на счета системы WebMoney. Возможность работать на своем компьютере и зарабатывать хорошие деньги при частичной занятости. Не сетевой или многоуровневый маркетинг. Не требуются специальные навыки. Мы ищем серьезных людей, способных и желающих зарабатывать серьезные деньги.

Режим работы и оплата по ставке, в месяц:

Ежедневная работа -800$

Будни -600$

2 через 2 -400$

Выходные -200$

Суть работы:

Каждый рабочий день согласно выбранному графику оператору начисляются средства на кошельки WebMoney в валютах WMR(рубли), WMU(грн) и WMZ(USD), на электронную почту высылается информация со счетами получателей, суммами и примечанием назначения платежа.

Совершить все транзакции требуется в любое время в промежутке с 6.00 текущего дня (предоставляются средства и информация за весь день) до 6.00 следующего дня (начало следующего рабочего дня). Находиться за компьютером круглосуточно не понадобится, занимает работа до четырёх часов/день при условии непрерывной работы.

Объём выполняемой работы – 120 переводов в день, каждый перевод занимает от одной до двух минут. З/п начисляется по ставке согласно выбранному графику работы. Переводимые суммы не влияют на уровень з/п.

Осуществлять переводы имеют право физические лица с персональным (либо выше) аттестатом системы WebMoney.

1. Аттестат обязателен, т.к. Ваши паспортные данные, зафиксированные аттестатором являются гарантией сохранности денег, предоставленных Вам для переводов. 2. При поступлении на анонимный кошелёк суммы более 500$ система автоматически блокирует его до установления личности владельца кошелька – получения персонального аттестата. 3. Аттестат является обязательным условием для заключения договора. Персональный аттестат расширяет Ваши права в системе до «Оператора ВМ», позволяя совершать массовые переводы любых сумм, снимая все ограничения.

Если Вы являетесь физическим лицом и владельцем Персонального аттестата – отправьте на нашу почту WMID для связи по внутренней почте кипера. Если с системой ранее не работали, либо аттестата нет – требуется его оформить. Заказать аттестат можно у любого регистратора WebMoney, либо через нас. При разрыве наших трудовых отношений независимо от причины аттестат остаётся за вами, т.к. вы его оплатили и оформлен на Ваши паспортные данные. Аттестат не имеет срока действия и может быть использован Вами в дальнейшем в любом проекте, имеющим отношение в данной платёжной системе, либо использован как «паспорт внутри сети интернет»…

С уважением, Анна Александровна.

Самойленко Артем Васильевич – координатор работы.

Гринько Артём Васильевич – консультант на телефонной линии: +3 8066 754 1261(с 12.00 до 22.00)

Нечипоренко Анна Александровна – support, тех. Поддержка по e-mail: Support.financialbridge@gmail.com»

З одного боку, робота здається реальною, але це тільки з першого погляду усе здається гладким. Схема запропонованої роботи не викликає у вас сумнівів? Вчитайтеся в текст: "роботодавець" висилає вам докладні вказівки для здійснення переказів, а потім уже ви перекладаєте гроші по гаманцях, що не забере у вас багато часу, так чому ж вони самі не здійснять ці перекази, якщо це не вимагає великих часових витрат? Для чого необхідне таке посередництво? Невже простіше витратити час на написання і пересилання інструкцій і довірити гроші компанії невідомим співробітникам?

Подумайте, хіба нормальна шанована організація довірить свої гроші невідомо кому? Раптом ви перекажете гроші на свій рахунок і зникните?

Варто задуматися - щось тут не те!

Другий момент, що повинний вас насторожити - відсутність адреси і реквізитів компанії, спробуйте, запросіть їх - вам навряд чи дадуть відповідуть, або дадуть липову адресу, або адресу якої-небудь реально існуючої організації, що не підозрює про подібну діяльність. У будь-якому випадку варто зв'язатися з адміністратором компанії і спробувати з'ясувати подробиці, спробуйте - вам це також навряд чи удасться, тому що цієї компанії, природно не існує.

Відсутність особистого сайту, також говорить багато про що. Якщо компанія веде активну діяльність в Інтернеті, то в них просто зобов'язаний бути серйозний презентаційний сайт!

Наступний момент, на який варто звернути увагу - рівень зарплати. Подумайте, за що платити такі гроші? За просту механічну роботу, що до того ж займає усього "чотири години в день"? Звичайно ж це пастка! Інакше всі давно стали б працювати операторами не виходячи з дому.

Висновок ясний, "роботодавці" - шахраї! У тому випадку, якщо ви перекажете гроші "на атестацію", ви не побачите більше ні грошей, ні роботи. Якщо у вас є персональний атестат, в остаточному підсумку вас попросять вислати ключі і паролі Keper-a, нібито "для контролю" за рухом коштів, а в дійсності для того, щоб відібрати атестат і діяти від вашого імені - це і є головна мета "роботодавця".

Персональний атестат системи WebMoney - це аналог цивільного паспорта в Інтернеті, це підкреслюють у наданому тексті і самі шахраї. Одержати такий атестат на підставну особу - мрія будь-якого афериста! Отриманий атестат шахраї можуть використовувати для відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом, для розсилання спаму, для одержання кредитів у WebMoney і т.п. Але в більшості випадків атестати перепродуються, на чорному ринку вартість атестата варіюється від 100 до 300 доларів, атестати з високим BL (бізнес рівнем), або з додатковими послугами можуть коштувати ще дорожче.

В остаточному підсумку незаконні дії приводять до того, що власником атестата можуть зацікавитися правоохоронні органи. А оскільки при одержанні атестата він погодився з тим, що всі дії, зроблені з використанням атестата прирівнюються до таких, котрі "підписані особистим підписом", то і нести відповідальність, як правило карну, прийдеться йому.

Зустрічаються подібні пропозиції "роботи", де як роботодавць виступає, приводимо дослівно: "компанія ВМ Трансфер Лтд". Розраховано зовсім вже на недосвідчених користувачів! У будь-якому випадку, запитайте на офіційному сайті, або по внутрішній WM-пошті, чи є зараз у них такі відкриті вакансії? Вам докладно пояснять, що все це шахрайство!

На жаль, дуже багато людей попадаються на подібні сумнівні пропозиції. Тому перед тим, як прийняти будь-яку пропозицію про додатковий заробіток в Інтернеті, добре подумайте.

Пам'ятайте! Справжній роботодавець ніколи не попросить оплати за що-небудь наперед!

Інші шахрайства з Webmoney

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->