Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

FAQ: питання, що часто задаються по атестації і відповіді на них

Як довго триває процедура видачі початкового чи персонального атестата?
Зустріч в офісі триває 15-20 хвилин. За цей час Ви пройдете коротку співбесіду, заповните заяву, після чого реєстратор перевірить правильність інформації, зазначеної Вами в письмовій і електронній заявках. Якщо все правильно і претензій немає - атестат буде виданий. У тому випадку, коли є помилки, Ви одержите атестат після їхнього виправлення. Якщо ви не оплатили попередньо заявку, у цьому випадку одержання атестата може затягтися на час, потрібний для здійснення оплати і перевірки атестатором правильності заповнення заявки.

Який атестат краще - персональний чи початковий?
Це залежить від цілей, для яких ви плануєте використовувати атестат. Але поза сумнівами персональний атестат, має більше переваг у порівнянні з початковим. Він забезпечує великий ступінь довіри з боку інших учасників системи. Відкриває доступ до всіх сервисів системи, зокрема дозволяє автоматизувати прийом коштів від клієнтів з використанням інтерфейсів сервісу Merchant WebMoney, створювати кредитні гаманці і брати участь у роботі кредитної біржі, так само дозволяє брати участь в арбітражному сервісі і багатьох інших сервисах, не доступних для власників початкових атестатів. Крім того, кожному власнику персонального атестата надана можливість співробітництва із системою WebMoney у рамках діючих у системі сервисів, що дозволяє заробляти гроші на партнерських відносинах.

Чи можна одержати відразу персональний атестат, не маючи початкового?
Так.

Як одержати атестат продавця?
Щоб одержати атестат продавця необхідно бути власником персонального атестата, а також мати сайт, на якому Ви бажаєте приймати WebMoney автоматично через інтерфейс Мерчанта. Атестат продавця видається автоматично і безкоштовно.
Алгоритм одержання атестата продавця виглядає в такий спосіб:
1.Отримайте персональний атестат.
2.Сформуйте заявку на реєстрацію Вашого сайту в каталозі Мегасток. Для цього зайдіть на www.megastock.ru у розділ "додати ресурс" і дотримуйтесь подальших указівок. У випадку якщо Ви маєте намір одержати атестат продавця, але з будь якимх причин не бажаєте публікувати свій сайт в Мегастоку, заявку все одно потрібно подати (під час реєстрації у Вас буде можливість її заборонити).
3.Дочекайтеся обробки Вашої заявки модератором. Про результат обробки Ви одержите повідомлення по e-maіl і внутрішній WMKeeper-пошті. Атестат продавця є однією з форм персонального атестата і має всі його можливості без обмежень.

Чи можливе одержання атестата неповнолітнім здобувачем?
Здобувач атестата, що не досяг повноліття (вісімнадцятирічного віку), але в якого є паспорт, має право на одержання атестата. Однак є один нюанс, на співбесіді у атестатора з ним повинен бути присутній один з його батьків, який має підписати під заявою, що не заперечує проти дій сина (дочки).

Чи можливо одержання атестата громадянином іншої країни?
Так, це можливо.

Чи можна оплатити атестат не в WM, а іншим способом?
Системою WebMoney, передбачена автоматична процедура оплати заявок на атестацію, безпосередньо з Z-гаманця здобувача на Z-гаманець Центра Атестації, тому оплатити її інакше неможливо. Якщо у вас на Z-гаманці немає необхідної для оплати суми, його, як правило, можна поповнити в обраного вами реєстратора, або поповнити шляхом обміну з іншого вашого гаманця.

Якщо гаманець заблокований, як оплатити заявку на одержання атестата?
Напишіть в Арбітраж прохання розблокувати вас для оплати атестата. Вашим гаманцям буде відкрита можливість робити вихідні транзакции в оплату атестата.

Навіщо потрібний файл ключів разом з кодом доступу до нього?
Якщо Ви:
1. Поміняєте комп'ютер, чи захочете ввійти в систему з іншого комп'ютера.
2. Переустановите Wіndows.
3. Зміните технічні параметри комп'ютера (додасте, заберете який-небудь пристрій з нього).
У цих випадках Вам буде потрібен файл ключів і код доступу до них. До речі, перераховані обставини можуть відбутися незалежно від Вашої волі.

Як можна забезпечити прийом WM на сайті?
Для власників Інтернет магазинів і платних сервисів пропонується два основних рішення - оплата через сервіс "Мерчант", або організація XML інтерфейсів на сайті. Сервіс "Мерчант" призначений тільки для прийому платежів. Якщо передбачається в рамках роботи скриптів виписувати рахунки клієнтам, перелічувати їм кошти і.т.п., то варто підключати XML інтерфейси. У будь-якому випадку, автоматизація цих процесів припускає наявність у Вас персонального атестата. Передбачена можливість тестової роботи інтерфейсу "Мерчанта", яка не потребує атестації і призначена для настроювання і налагодження скриптів. Для переводу "Мерчанта" у робочий режим, досить підписати в електронній формі "УГОДУ З ВЛАСНИКОМ АТЕСТАТА ПРОДАВЦЯ".
Для підключення автоматичних інтерфейсів, необхідно, маючи персональний атестат, вибрати потрібні інтерфейси і звернутися з приводу їхнього підключення по внутрішній пошті в технічну підтримку (WMІ941977853154). У заявці необхідно вказати:
1. Номера інтерфейсів.
2. URL, де вони будуть використовуватись, ІP адресу.
3. Представити на даному URL макет сайту, функціональна спрямованість якого вимагає роботи саме зазначених інтерфейсів.

Чи можна одержати кредит у WMU (WMR, WME)?
Ні, кредити в системі WebMoney видаються тільки в титульних знаках типу Z.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->