Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Документи і правила атестації Webmoney


Офіційний регламент проведення атестації в системі WebMoney Transfer
завантажити файл у форматі Acrobat Reader (.pdf)

Правила нотаріального завірення атестаційних документів
завантажити файл у форматі Acrobat Reader (.pdf)В залежності від виду атестата Вебмани, існує три способи їхнього одержання.

1. Автоматичне одержання атестата

Автоматично видаються атестат псевдоніма, формальний атестат, а також атестат продавця, атестат Capіtaller і атестат розробника (останні три видаються тільки при наявності персонального атестата). Ці види атестатів видаються безкоштовно.

2. Одержання атестата при особистій зустрічі з атестатором.

Цим способом можна одержати початковий атестат, персональний атестат і атестат реєстратора. Процедура одержання атестата даним способом складається з наступних етапів:

- вибір найближчого атестатора;

- оплата через сайт Центра атестації заявки на одержання атестата;

- підготовка необхідних для одержання атестата документів;

- особиста зустріч з обраним атестатором і передача йому атестаційних документів;

Склад документів, необхідних для одержання атестата при особистій зустрічі, наступний:
1. Паспорт.
2. Ксерокопії вагомих сторінок паспорта.
3. Заява здобувача атестата.

Важливо відзначити, що ті здобувачі, що не досягли повноліття (вісімнадцятирічного віку), повинні бути присутніми на зустрічі з атестатором тільки в присутності одного з батьків.

Атестат реєстратора видається здобувачам, що мають персональний атестат, тільки після особистої зустрічі з представником центра атестації в м. Москва, і внесення заставної суми 2000 WMZ.

3. Заочне одержання атестата по нотаріально завірених документах

У тому випадку, коли здобувач початкового чи персонального атестата по будь яким причинам не може зустрітися особисто з атестатором, він може одержати атестат переславши нотаріально завірені документи в центр атестації, або будь-кому з представників центру атестації, уповноважених видавати атестати по нотаріально завіреним документам. Процедура одержання атестата по нотаріально завіреним документам складається з наступних етапів:

- вибір атестатора (реєстратора), уповноваженого видавати атестати по нотаріально завіреним документам і оплата через сайт центру атестації заявки на одержання атестата;

- підготовка необхідних для одержання атестата документів.

- нотаріальне завірення підпису здобувача атестата на заяві з виконанням правил нотаріального завірення (ксерокопія паспорта не завіряється);

- відправлення обраному атестатору звичайною (не електронною) поштою атестаційних документів;

Особи, що не досягли повноліття повинні завіряти свій підпис на заяві в нотаріуса тільки в присутності одного з батьків.

Склад документів у випадку відправлення їх поштою такий:
1. Ксерокопії вагомих сторінок паспорта.
2. Заява здобувача початкового чи персонального атестата, завірена нотаріально.
3. Дані нотаріуса, що завіряв заяву (його ПІБ, адреса і контактний телефон) у довільній формі.

Одержання початкового і персонального атестатів платне, їхня вартість визначається атестаторами самостійно, мінімум для початкового атестата складає від 1 WMZ, для персонального від 5 WMZ.

Умови одержання і вартість атестата залежать від обраного атестатора і можуть відрізнятися.

Усі види WM-атестатів видаються на необмежений термін. Атестати можуть бути відкликані й анульовані в наступних випадках:

1. Невідповідності зазначених в атестаті і реальних паспортних даних його власника, якщо така невідповідність була виявлена центром атестації.

2. У випадку, якщо власник WM-ідентифікатора веде протиправну, незаконну чи аморальну діяльність з використанням WM-реквізитів.

3. У випадку, якщо минув термін дії документа, що засвідчує особистість, на дані якого був отриманий атестат і у встановлений сервісом термін власник WM-ідентифікатора не змінив свої паспортні дані в атестаті і не підтвердив вірогідність цих змін.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->