Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Словник термінів Webmoney

Центр атестації - орган у структурі Webmoney Transfer, що здійснює контроль за сервісом атестації і атестаційною діяльністю учасників. Сайт Центра Атестації - passport.webmoney.ru.

WM-атестат - свідоцтво, що видається в цифровому виді користувачам системи Webmoney в результаті відмови від анонімності і надання паспортної і іншої особистої інформації.

Атестатор - особа, що володіє правом видачі атестатів. Атестатором є також і сам Центр Атестації.

Персоналізатор - особа, що володіє персональним атестатом і має право видачі початкових атестатів.

Реєстратор - особа, що володіє атестатом реєстратора і має право видачі начальних і персональних атестатів.

Атестат псевдоніма - атестат, що автоматично видається учасникам, які пройшли процедуру реєстрації в системі Webmoney (після одержання WM-ідентифікатора). Зазначені користувачем дані не перевіряються.

Формальний атестат - видається безкоштовно учаснику системи WebMoney Transfer на сайті Центра Атестації після введення їм паспортних даних. Зазначені користувачем дані не перевіряються.

Початковий атестат - видається користувачам системи WebMoney, що получили формальний атестат після перевірки системою його паспортних даних.

Персональний атестат - є основним атестатом у системі WebMoney Transfer. Видається учасникам які отримали формальний чи початковий атестат, після перевірки його паспортних даних. Має більш високий статус, забезпечує високий рівень довіри і куди більш широкий обсяг прав у системі, ніж початковий атестат.

Атестат продавця - вид персонального атестата, дозволяє здійснювати прийом коштів в автоматичному режимі через спеціалізовані інтерфейси. Видається безкоштовно і автоматично учасникам системи WebMoney Transfer, які отримали персональний атестат.

Атестат Capіtaller - вид персонального атестата. Видається безкоштовно власнику персонального атестата після реєстрації їм нового бюджетного автомата в сервісі Capіtaller.

Атестат розробника - вид персонального атестата. Видається безкоштовно власнику персонального атестата, який створює програмне забезпечення на базі технологій WebMoney Transfer за замовленням WebMoney Transfer, або спільно з фахівцями WebMoney Transfer.

Атестат реєстратора - є найвищим по статусу серед атестатів, що видаються учасникам системи WebMoney Transfer. Атестат реєстратора видається власнику персонального атестата тільки після особистої зустрічі з представником Центра Атестації в місті Москві, укладення "Договору доручення" з оператором системи WM Transfer Ltd. і внесення гарантійного внеску в розмірі 2000 WMZ. Обов'язковою умовою одержання атестата реєстратора є участь у партнерській програмі Центра Атестації з видачі персональних і початкових атестатів. Власник атестата реєстратора може брати участь у роботі арбітражного сервісу в якості арбітра.

Атестат гаранта WMT - делегуються суб'єктам системи Webmoney, що відповідають за випуск і погашення відповідних титульних знаків (WMZ, WME, WMR, WMU, WMY, WMB, WMG). Вони забезпечують керування емісією і резервування активів під випущені в оборот титульні знаки.

Атестат сервісу WMT. В системі реалізовані різні автоматичні сервіси для ведення бізнесу, що дозволяють її учасникам користуватися різними додатковими функціями для побудови своїх бізнес-процесів. Наприклад, облік і автоматизація розрахункових операцій, арбітраж, атестація, оповіщення, конвертація, кредитування. Додаткові сервісні функції забезпечують максимальну зручність і безпеку при розрахунках між учасниками і дозволяють розглядати WebMoney Transfer як універсальну технологічну бізнес-середу.

Атестат оператора WMT. Організаційну і технологічну цілісність системи, її безперебійне функціонування і облік усіх операцій що проводяться у системі здійснює оператор. В даний час - це WM Transfer Ltd., що є власником і адміністратором системи WebMoney Transfer. Оператор забезпечує реєстрацію нових гарантів у системі, організує їхню взаємодію з користувачами, веде баланс системи з наданням учасникам статистики по кожному з гарантів, а також по загальній активності в системі. У віданні оператора знаходяться питання забезпечення безпеки всієї інформації, що знаходиться в системі, технічна підтримка учасників і надання їм інтерфейсів самоврядування.

WM Keeper - програмне забезпечення для роботи в системі WebMoney Transfer.

Keeper Classіc - програма під ОС Wіndows для роботи в системі WebMoney Transfer, установлюється на комп'ютер користувача.

Keeper Lіght - web-додаток, що не вимагає установки клієнтського програмного забезпечення на комп'ютері користувача. Результати роботи передаються в браузер користувача по захищеному https-з'єднанню.

Keeper Mobіle - призначений для проведення розрахунків у режимі реального часу за допомогою мобільних пристроїв.

Keeper Mіnі - дуже простий і зручний у використанні. Він виконаний у виді легкого сайту і підходить для роботи як зі звичайного комп'ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою чи КПК. Реєстрація і вхід відбувається по логину і паролю.

WM-ідентифікатор, WMІD - унікальний ідентифікаційний номер учасника системи, що видавється при реєстрації, складається з 12 цифр, кожен WMІD у системі унікальний. Усередині нього може бути відкрито скільки завгодно гаманців (спеціальних облікових записів, на яких ведеться облік коштів користувача).

Титульні знаки WebMoney - Універсальні облікові одиниці, які використовуються для проведення розрахунків у системі WebMoney Transfer. Облікові одиниці можуть бути номіновані в різних валютах, у залежності від цього вони поділяються на такі типи: WMU-гривні, WMR-російський рубль, WMZ-долар США, WME-євро, WMB-білоруський рубль, WMY-узбецький сум, WMG-золото.

WM-гаманець - електронний рахунок для проведення операцій з титульними знаками WebMoney. Номер гаманця, що складається з 12 цифр із префіксом, слугує платіжними реквізитами власника WM-ідентифікатора. Кошти, що знаходяться в гаманцях, можуть бути номіновані в різних валютах, у залежності від цього гаманці розділяються на типи: U-гаманець (гривневий), R-гаманець (рублевий), Z-гаманець (доларовий), E-гаманець (євро), B-гаманець (білоруський рубль), Y-гаманець (узбецький сум), G-гаманець (золотий). Кожен номер гаманця в системі унікальний.

Гарант - комерційна чи кредитна організація, що забезпечує введення/вивід коштів в/з системи за дорученням власників WM-гаманців відповідного типу.

Ключ - бінарна послідовність, що записана в пам'яті комп'ютера користувача (на дискету чи інший носій). Ключ складається з двох частин: таємного ключа і відкритого ключа. Таємний ключ зберігається тільки в користувача і використовується при виконанні електронно-цифрового підпису шифрування, расшифрування. Відкритий ключ може зберігатися на сервері сертифікації системи і доступний для читання всім користувачам системи WebMoney Transfer. Відкритий ключ використовується для перевірки ЕЦП, шифрування і расшифрування.

Сертифікат - ідентифікаційна інформація про користувача і його відкритий ключ, підписана електронно-цифровим підписом (ЕЦП) із використанням секретного ключа Центра Сертифікації. Сертифікат відкритого ключа Центра Сертифікації є у всіх користувачів системи, і кожний з них може упевнитися в дійсності сертифікатів інших користувачів. Існують три види цифрових сертифікатів, використовуваних у SSL: сертифікат сервера, персональний сертифікат і сертифікат ЦС.

Персональний сертифікат - документ, що видається Центром Сертифікації кожному з взаємодіючих об'єктів, дійсність яких він повинний засвідчити. Персональний сертифікат містить інформацію про об'єкт (наприклад, WM-ідентифікатор, e-maіl), а також його закритий ключ, і служить для ідентифікації клієнта.

Центр сертифікації (ЦС) - програмно-апаратний комплекс, що реалізує функції випуску сертифікатів, відкритих ключів користувачів і списків відкликаних сертифікатів.

Файл гаманців. Файл гаманців(*.pwm) містить історію операцій по гаманцях і історію переписки по внутрішній пошті. Наявність цього файлу не критично для входу в WM Keeper CLASSІC - якщо у Вас його немає, то при вході програма може створити його наново.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->