Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Одержання атестата Вебмани для організації

У системі WebMoney Transfer прийнято, що за кожен WM-ідентифікатор відповідає його власник, як фізична особа, громадянин тієї чи іншої країни. Володіння гаманцями не може бути знеособленим.

Як же бути, коли WMІD потрібно використовувати для цілей організації? Центром атестації і Гарантами системи передбачена процедура, по якій до атестату додаються атрибути компанії, або реквізити приватного підприємця (СПД, ІП, ФОП, ПБОЮЛ).

Порядок дій у цьому випадку такий:

1. Призначте уповноваженого співробітника вашої компанії, що буде працювати із системою WebMoney Transfer від імені організації.

2. Спочатку цей співробітник повинен зареєструватися в системі WebMoney, як фізособа, і одержати для свого WMІD персональний атестат згідно правил атестації приватних осіб (див. покрокову інструкцію вище).

3. Після одержання персонального атестата представник організації має звернутися до відповідного Гаранту для підписання дилерського договору і прив'язки до атестата даних юридичної особи чи підприємця.

Для українських резидентів потрібно підготувати Гаранту наступні документи: Оригінал і копія "Свідоцтва про реєстрацію" юридичної особи; наказ про призначення директора (якщо атестат буде одержувати директор), або доручення на уповноваженого співробітника; для підприємців, що знаходяться на єдиному податку - оригінал і копія "Свідоцтва про єдиний податок". Також потрібно відкрити свою атестаційну інформацію з панелі керування атестатом.

В Україні Гарантом системи виступає ТОВ "Українське Гарантійне Агентство"

У Росії - ТОВ "Гарантійне агентство"

У Біларусі - ОАТ "Технобанк"

В Узбекистані - ТОВ "TІLLO-GARANT"

Для юридичних осіб, зареєстрованих в інших країнах (крім Росії, України, Біларусі й Узбекистану), а також для юридичних осіб, що бажають приймати від користувачів системи титульні знаки WMZ чи WME, необхідно виконати рекомендації уповноваженого Агента відповідних Гарантів, викладені на сторінці http://www.wmtransfer.com/eng/merchants/

Дуже часто перед організаціями стоїть задача автоматизувати прийом оплати по Вебмани. Це досягається застосуванням сервісу Merchant, а щоб користуватися їм без обмежень, потрібно оформити атестат продавця.

Атестат продавця, ви зможете одержати безкоштовно після одержання персонального. Для одержання атестата продавця необхідно зареєструвати сайт, на якому буде здійснюватися прийом WebMoney, у каталозі MegaStock. Це можна буде зробити з панелі керування атестатом.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->