Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Види атестатів Webmoney

Кожному учаснику платіжної системи Webmonеy Transfer видається той чи інший атестат (в електронному виді). Одні види атестатів видаються системою автоматично, інші - уповноваженими атестаторами (персоналізаторами чи реєстраторами), треті - тільки сервісом атестації. Сервіс Атестації є одним з найважливіших базових сервисов Webmoney, що забезпечує підтримку і розвиток системи атестації учасників.

Допускаючи анонімність своїх учасників, система WebMoney дозволяє підтвердити приналежність псевдонімного ідентифікатора (WMІD) фізичній чи юридичній особі. Для цього користувач системи надає в Центр Атестації свої персональні дані (як правило за допомогою уповноважених реєстраторів) і одержує атестат WebMoney - свідоцтво, що видається в цифровому вигляді і містить особисту інформацію його власника (серія і номер паспорта, ПІБ, адреса прописки і проживання, дата і місце народження і інше).

Існує вісім видів атестатів WebMoney для користувачів:
1. Атестат псевдоніма
2. Формальний атестат
3. Початковий атестат
4. Персональний атестат
5. Атестат продавця
6. Атестат розробника
7. Атестат Capіtaller
8. Атестат реєстратора

И три види спеціальних службових атестатів, що видаються сервисам і гарантам системи Вебмани Трансфер:
9. Атестат сервісу WMT
10. Атестат гаранта WMT
11. Атестат оператора WMT

Опишемо кожний з цих атестатів докладніше.

1. Атестат псевдоніма - автоматично видається учасникам, що пройшли процедуру реєстрації в системі WebMoney і включає наступні реквізити: ПІБ, місце перебування, контакти. Ця інформація ніким не перевіряється, тому з атестатом псевдоніма можна одержати доступ тільки до базових функцій платіжної системи і він має самий низький рівень довіри з боку інших учасників. Атестат псевдоніма видається безкоштовно.

2. Формальний атестат - видається автоматично і безкоштовно учасникам, що заповнили анкету на сайті Центру атестації (у тому числі паспортні дані й адреса реєстрації). Ця інформація також ніким не перевіряється, тому формальний атестат є таким же анонімним, як і атестат псевдоніма.

Власнику формального атестата надається можливість:
• вводити кошти за допомогою банківських платежів;
• вводити кошти поштовим переказом (через поштові відділення, підключені до Єдиної системи електронних поштових переказів у Росії);
• вводити кошти через системи миттєвого поповнення (термінали "PayPort", "ОСМП", "I-Box" і ін.);
• виводити кошти за допомогою банківських платежів і пластикових карт.

Власники формального атестата можуть опублікувати інформацію про себе у відповідному розділі сервісу geo.webmoney.ru.

3. Початковий атестат - це перший вид неанонімного атестата, він видається учаснику після перевірки його паспортних даних атестатором безпосередньо по паспорту. Природно, рівень довіри до власника початкового атестата зростає, він одержує більш високий статус у системі щодо анонімних учасників. Однак, початковий атестат дає незначні переваги перед формальним атестатом і атестатом псевдоніма.

Власник початкового атестата може:
відновлювати контроль над WM-ідентифікатором за спрощеною схемою;
• брати участь у роботі сервісу Capitaller (на рівні доступу до діючого бюджетного автомата);
• брати участь в кредитних операціях, однак власники наново оформленних початкових аттестатів не мають права створювати кредитні гаманці;
• публікувати новини в блогу сайту Webmoney;
• додавати свої сайти в каталогMegaStock;
• виводити WMZ на банківські карти, отримані через сервіс cards.webmoney.ru з лімітами, що значно перевищують ліміти для власників формальних атестатів і з меншою комісією;

Одержання початкового атестата платне.

4. Персональний атестат - основний у системі, він видається учаснику після перевірки його паспортних даних, але має більш високий статус, забезпечує високий рівень довіри і куди більш широкий обсяг прав у системі, ніж згаданий вище початковий атестат.

Власники персонального атестата можуть робити в системі WebMoney наступне:
відновлювати контроль над WM-ідентифікатором за спрощеною схемою;
• брати участь у роботі кредитної біржі;
• створювати бюджетні автомати в сервісі Capitaller (керування гаманцями і колективний доступ до них);
• реєструвати сайти в каталозі MegaStock в будь яких категориях;
• публікувати новини в блогу сайту Webmoney;
• отримати статус консультанта системи;
• відкривати обмінні пункти WebMoney;
• створювати торгові площадки з використанням сервісу DigiSeller;
• брати участь в арбітражному сервісі (право подачі без обмежень позовів до інших учасників системи);

Крім того, кожен власник персонального атестата має право брати участь у партнерській програмі Центра Атестації з видачі початкових атестатів іншим користувачам системи. У цьому випадку, він одержує винагороду за участь у цій програмі, але також і несе повну відповідальність за доцільність виданих атестатів.

Переваги, забезпечувані персональним атестатом, а так само його доступність для користувачів, надають право вважати персональний атестат основним видом WM-атестата. Одержання персонального атестата платне.

Атестат продавця, атестат розробника, атестат Capіtaller - це, по суті, види персонального атестата, вони автоматично і безкоштовно видаються власнику персонального атестата, якщо він став учасником відповідних сервисів WebMoney.

5. Атестат продавця дозволяє здійснювати прийом коштів від клієнтів в автоматичному режимі через інтерфейси сервісу Merchant WebMoney Transfer. Щоб одержати атестат продавця, необхідно зареєструвати сайт, на якому буде здійснюватися прийом WebMoney, у каталозі MegaStock. Заявки на участь у каталозі MegaStock розглядаються протягом трьох днів. Одержання атестата продавця (при наявності персонального атестата) безкоштовне. Оскількі Атестат продавця є однією з форм персонального атестата, він має всі можливості останнього без обмежень.

6. Атестат Capіtaller видається безкоштовно власнику персонального атестата після реєстрації їм нового бюджетного автомата в сервісі Capіtaller. Бюджетний автомат реалізує можливість колективного доступу до гаманців і керування коштами відповідно до різних алгоритмів, призначених користувачами з метою автоматизації проведення операцій.

Структура сервісу Capіtaller надає наступні можливості:
• настроювати автомати бюджетування процесів і підприємств;
• визначати і вести статті витрат і доходів;
• настроювати гаманці на обслуговування бюджетних статей і виконання різних правил розподілу коштів: по досягненню на гаманці визначеної суми, частинами в процентному співвідношенні до загальної суми, по визначених датах, з визначеною періодичністю;
• призначати відповідальних за ведення статей бюджету, контролювати гаманці відповідальних, передавати повноваження по керуванню гаманцями;
• при переказах коштів між гаманцями бюджетного автомату комісія не стягується. При виводі коштів з бюджетного автомату стягується комісія - 0,8%;
• атестат Capіtaller є однією з форм персонального атестата і має всі його можливості без обмежень.

7. Атестат розробника видається власнику персонального атестата, що створює програмне забезпечення на базі технологій WebMoney за замовленням системи, або спільно з фахівцями WebMoney Transfer.

8. Атестат реєстратора - видається власникам персонального атестата, що заключили "Договір доручення" з оператором системи WM Transfer Ltd. (тільки після особистої зустрічі з представником Центра Атестації в м. Москва). Як наслідок, цей вид атестата володіє найвищим серед користувачів статусом у системі і користується високою довірою з боку інших учасників. Атестат реєстратора забезпечує повний обсяг прав і дає можливість займатися атестаційною діяльністю.

Атестат реєстратора видається безкоштовно, але з обов'язковою сплатою застави в сумі 2000 WMZ. Обов'язковою умовою одержання атестата Реєстратора є участь у партнерській програмі Центра атестації по видачі персональних і початкових атестатів. Власник атестата реєстратора може брати участь у роботі арбітражного сервісу в якості арбітра.

Три спеціальних види атестатів Webmoney забезпечують різні сторони функціонування системи і формують організаційну структуру Webmoney.

9. Атестати сервісів WMT дозволяють іншим учасникам користуватися різними додатковими функціями для побудови своїх бізнесів-процесів. Наприклад, облік і автоматизація розрахункових операцій, арбітраж, атестація, оповіщення, конвертація, кредитування.

10. Атестати гаранта WMT делегуються суб'єктам системи Webmoney, що відповідають за випуск і погашення відповідних титульних знаків (WMZ, WME, WMR, WMU, WMY, WMB, WMG). Вони забезпечують керування емісією і резервування активів під випущені в оборот титульні знаки.

11. Атестатом оператора WMT володіє компанія WM Transfer Ltd., що є власником і адміністратором останньої інстанції системи WebMoney Transfer.

 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->