Отримайте атестат Webmoney
за три кроки!

       

Як отримати початковий або персональний атестат i для чого вони потрібні?

Тут ви дізнаєтеся, яку користь принесе вам персональний атестат Webmoney і як його швидко отримати. Якщо ви поспішаєте, можете відразу переходити до Кроку 1. А якщо ні - то ви можете дізнатися багато цікавого про атестацію в системі Вебмані та інших можливостях.

Наприклад, те, що одні люди отримують атестати добровільно, а інші - купують їх добровільно-примусово. А ще ви дізнаєтеся, в чому секрет лідерства системи Webmoney серед електронних платіжних систем пострадянського простору. До слова сказати, станом на 2014 рік у системі налічується 25 мільйонів реєстрацій (додається по 10 тисяч осіб кожен день), при тому, що система стабільно розвивається вже шістнадцятий рік поспіль. Але про все по порядку.

Що ж таке атестат Вебмани з точки зору звичайного користувача? Це ваш статус в розрахунковій системі, з підвищенням якого ростуть ваші права і можливості. Чим би ви не займалися - інтернет-торгівлею, веб-дизайном, Forex-трейдингом або просто використовуєте Вебмані для оплати рахунків, - хороший атестат викликає довіру людей, що контактують з вами. Якщо у вас тільки безкоштовний формальний атестат - то цього часто виявляється недостатньо.

Таким чином, атестат Webmoney (іноді помилково званий " сертифікат") - це своєрідна візитна картка при розрахунках в інтернеті. А платний атестат - це ще й "прив'язка" паспортних даних до ваших Webmoney-гаманців, яка на порядок підвищує вашу безпеку в мережі. Всього існує 12 видів атестатів Вебмані, але на практиці Вам знадобиться отримати або купити тільки один з них: початковий, персональний або атестат продавця.

Відмовляючись від анонімності при роботі в системі Webmoney, власник атестата показує, що дорожить своєю репутацією, і отримує ряд важливих переваг.

По-перше, найочевидніший плюс атестата - це спрощена схема відновлення контролю над електронними гаманцями у випадку втрати доступу. Ви не будете турбуватися про збереження своїх грошей, тому що в будь-який момент на підставі паспорта зможете відновити паролі і довести, що це ваші кошти.

По-друге, отримавши початковий або персональний атестат, ви будете мати право безкоштовно реєструвати свої проекти в центральному каталозі ресурсів системи Webmoney Мегасток, розміщувати новини на сайтах системи і отримувати з них потік відвідувачів до себе на сайт.

По-третє, персональний атестат стане незамінним для інтернет-підприємців, оскільки з його допомогою можна автоматизувати отримання платежів на сайті, наприклад при створенні інтернет-магазину або сервісу .

По-четверте, купивши персональний атестат, ви отримуєте допуск до таких потужних фінансових інструментів, як кредитна біржа Webmoney і сервіс колективного управління електронними гаманцями Capitaller, а також можете розраховувати на більш вигідні кредитні умови на багатьох сайтах онлайн-кредитування.

По-п'яте, кожен власник персонального атестата може почати заробляти без великих капіталовкладень, беручи участь в партнерській програмі Центру Атестації системи Вебмані Трансфер з видачі початкових атестатів іншим користувачам. У цьому випадку він сам призначає ціну за атестацію, плануючи свій заробіток, але також і несе відповідальність за достовірність виданих атестатів.

На кінець хочеться підбадьорити тих користувачів, яким система Вебмані поставила умову отримати платний атестат. Зазвичай це трапляється з тими, хто користувався гаманцями анонімно і втратив до них доступ. Або спробував оформити два атестати на одні й ті ж паспортні дані, що забороняється системою. Серед "примусово" атестованих зустрічаються користувачі, на адресу яких інші учасники виставили претензії через систему Арбітражу Вебмані. Іноді під автоматичне блокування з подальшою вимогою оформити платний атестат потрапляють цілком невинні люди. З цим доводиться миритися, тому що інакше неможливо було б ефективно боротися з шахраями, які намагаються діяти анонімно.

Скільки ж коштує отримання платного атестату Webmoney? Якщо врахувати, що він видається безстроково, то вартість оформлення зовсім не висока. Але буває, відрізняється у різних атестаторів. Наприклад, у нас ціна початкового атестата прив'язана до 12 WMZ, а персонального - до 19.84 WMZ ( 1 WMZ дорівнює 1 долару США ) .

У економної людини відразу виникне питання: чи можна обійтися початковим атестатом? Наша відповідь: іноді можна, якщо ви обмежені в коштах або не збираєтеся в майбутньому користуватися гаманцями Webmoney. Але персональний атестат все ж недарма є основним у системі . Він має максимальний для звичайного користувача обсяг прав і рівень довіри, ідеально підходить для активних користувачів і будь-якого інтернет-бізнесу. Клієнти, що одержали початковий атестат, часто повертаються до нас за персональним, і тоді їм доводиться знову платити за процедуру, втрачаючи ще й час .

Тепер вам залишається ознайомитися з покроковими інструкціями вгорі сторінки і вибрати в правій колонці сайту свого реєстратора. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо прочитати:

Питання, що часто задаються по атестації і відповіді на них.

© attestat.ua
 

Атестація в Києві

 
про персональный аттестат на русском Телефонуйте після виконання інструкції

тел.: (O67) 943-02-25
Skype: wmattestat
WM чат: 153235971188

Київ, Петрівка, Московський пр-т 16, оф. 305. Схема проїзду
 

Атестація в Україні

 
-->